plan cul gratuit - plan cul lille - voyance gratuite tarot

Startup

Skuteczna strategia cyfrowa każdego startupu opiera się na prawidłowej konfiguracji analitycznej witryny i firmy. I na doświadczeniu.

9 na 10 startupów upada. Twój nie musi

Dokładny audyt identyfikuje i usuwa wszelkie potencjalne przeszkody w działaniu Twojego startupu i pomaga zbudować fundament dla szerszych, cyfrowych działań marketingowych. Pełna analiza zawiera kompleksowe rekomendacje projektowe, strategie marketingu treści i plan, który gwarantuje wsparcie Twoich potrzeb i celów biznesowych. Pozwala nam również na ustalenie i zdefiniowanie odpowiednich celów, które odgrywają ważną rolę w spersonalizowanych kampaniach marketingowych.

Doświadczenie w mentorowaniu startupów
Uniknij podstawowych błędów
Działanie na niewielkich budżetach
Mentorign na Startup Weekendach

Wiedza to potężna broń

Oferujemy analitykę w czasie rzeczywistym, analitykę na stronie, analizę rynku, audyt treści, audyt konkurencji, audyt klienta i analizę i identyfikację influencerów. Tworzymy również „persony”, które są skutecznym sposobem na zrozumienie potrzeb użytkowników, przy jednoczesnym ustaleniu priorytetów funkcji i funkcjonalności spersonalizowanej strategii sukcesu. Niektóre przydatne funkcje naszego programu analitycznego obejmują: filtry niestandardowe, zadania automatyczne, śledzenie zdarzeń, wizualizację ścieżek, konwersje wspomagane, przepływ odwiedzających, ścieżki do celu odwrotnego oraz wiele innych usług zależnych od wymagań Twojej firmy.

Optymalizacja to survival

Jesteśmy w stanie efektywnie planować projekty, optymalizując zachowanie startupu minimalizując niepotrzebne wydatki i działania. Wszystkie są dostosowane tak, aby były jak najbardziej skuteczne, aby spełniać potrzeby biznesowe i cele sprzedażowe każdego z naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że w początkującej firmie marnowanie zasobów (pieniężnych czy ludzkich) jest ogromnym wyzwaniem. Dlatego temu przeciwdziałamy.

Startupy

Project item not found!
35
startupów
4
Startup Weekendy

Zwiększ szansę na sukces Twojego startupu korzystając z doświadczenia i wiedzy w ramach mentoringu.

Napisz nam coś więcej o swojej marce

Dowiedz się ile będzie kosztować wsparcie dla Twojej marki i co możemy Ci zaoferować.

Patryk Tarachoń
Wsparcie Bloga I Porady Dla Blogerów
Dzięki poradom i wskazówkom Moniki mój blog Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów stał się dużo lepszym miejscem. Dziękuję raz jeszcze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?