Katarzyna Zadworny

Ma ośmioletnie doświadczenie w digital marketingu, z naciskiem na media społecznościowe, które są tkanką łączną digitalu.

Motto życiowe: „Jeśli nie wiem, to się dowiem”

Zawsze online (prócz momentów, kiedy czyta), jej miłością są: Susan Sontag, Alina Szapocznikow, Katarzyna Kobro, Witkacy, Ian Gillan, Jon Lord, Jimi Hendrix, Milan Kundera, Diane Arbus, Igor Strawinski i kilku innych

Posiada pięcioletnie doświadczenie w agencjach reklamowych (prowadziła zespoły jako Head of Social Media w agencji Blueberry oraz Social Media Director w agencji K2/K2 Media). Współpracowała w tym czasie z największymi markami na rynku. W kolejnych latach zdobywała doświadczenie w działach marketingu w obszarze kultury i sztuki (domu aukcyjnym DESA Unicum, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz jako Kierownik ds. Marketingu w eBilet). Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim oraz reżyserię i montaż w Akademii Filmu i Telewizji.

W czasie trwania swojej kariery zawodowej prowadziła wykłady oraz szkolenia z mediów społecznościowych:

  • kilkukrotnie konwersatorium/warsztaty „Facebook marketing – od strategii po efekty” dla studentów studiów podyplomowych Social Media & Content Marketing na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
  • Łódź Jungle Web 2013 i 2014
  • Czwartkowe Spotkania Social Media 2013 i 2014
  • Akademia Mediarun (Social Media Manager) 2013
  • Warsztaty dla blogerów podczas Meetblogin w trakcie Łódź Design Festival 2014

W Internecie można znaleźć również jej artykuły dotyczące mediów społecznościowych, digitalu i sztuki:

  • w portalach: Nowy Marketing, Wirtualnemedia, SocialPress, Brief, Marketer Plus
  • recenzje wystaw dla Galerii Działań (współpraca od 2008 roku)

W 2011 roku uzyskała Stypendium artystyczne Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, dzięki któremu zrealizowała film paradokumentalny “Projekt Phobos”.

Co mówią nasi klienci?

Zobacz wszystkie