plan cul gratuit - plan cul lille - voyance gratuite tarot

Marketing rekomendacji

Nie ma lepszego sposobu na promowanie Twojej marki niż rekomendacje zadowolonych klientów!

Pomożemy dać Twoim klientom głos

Marketing rekomendacji, zwany również szeptanym, to jedno z najstarszych narzędzi marketingowych. Już Ewa sugerująca Adamowi zjedzenie jabłka wykorzystała siłę polecenia produktu. Dziś, dzięki internetowi, możemy stymulować naszych klientów do dzielenia się opiniami w sieci, aby zwiększyć szansę na pozyskanie kolejnych klientów. W końcu ponad 80% ludzi wierzy rekomendacjom osób takich, jak oni sami. Wbrew temu, co się może wydać, marketing szeptany nie polega na pisaniu pozytywnych recenzji jako anonimowi użytkownicy na forach, ale na stworzeniu systemu motywacji dla obecnych klientów, aby to oni rekomendowali nas dalej.

Motywowanie do wystawiania opinii
Zachęcanie do rozmów o marce
Etyczne działania
Pozyskiwanie prawdziwych referencji

To nie szeptanka

Skuteczny marketing rekomendacji nie polega na wrzucaniu postów do różnych witryn w nadziei, że coś się utrzyma i zadziała. Jest to dobrze zaplanowany, konkretny wysiłek mający na celu rozwój długoterminowych relacji z klientami, badanie odpowiednich stron branżowych za pomocą zaufanych stron i zbudowanie wartościowej sieci partnerskiej dla Twojej marki, która zapewni wysokiej jakości, konwersję i ruch.

User Generated Content

Zamiast tworzyć swoje treści od zera, możesz wykorzystać materiały tworzone przez Twoich klientów. Nie tylko będą to świetne rekomendacje, ale unikalne materiały. Nikt tak dobrze nie sprzedaje innym klientom jak Twoi klienci.

Daj im głos, zachęć do dzielenia się swoimi historiami, zdjęciami i filmami.

Marketing referencji

Project item not found!
50+
recenzji

Rozwiń swój biznes z prawdziwymi opiniami zadowolonych klientów i materiałami, które będą chcieli do Ciebie przesyłać. Jak? Nasza w tym głowa.

Napisz nam coś więcej o swojej marce

Dowiedz się ile będzie kosztować marketing rekomedacji dla Twojej marki i co możemy Ci zaoferować.

Patryk Tarachoń
Wsparcie Bloga I Porady Dla Blogerów
Dzięki poradom i wskazówkom Moniki mój blog Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów stał się dużo lepszym miejscem. Dziękuję raz jeszcze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?