plan cul gratuit - plan cul lille - voyance gratuite tarot

Mobile

Nowe kanały i platformy pojawiają się codziennie, a urządzenia mobilne zajmuje silną pozycję zarówno w social mediach jak i aplikacjach

Mobile first

Liczba użytkowników smartfonów stale rośnie i znacznie przewyższa liczbę użytkowników komputerów PC, dlatego nie należy ignorować możliwości dotarcia do odbiorców tego kanału. Marketing mobilny zapewnia lepsze wrażenia użytkowników, wykraczające poza standardowy baner reklamowy, który można łatwo przeoczyć na ekranie telefonu komórkowego, co daje większą możliwość dotarcia do docelowej grupy odbiorców w dowolnym miejscu i czasie.

Projektujemy nie tylko aplikacje mobilne, ale doświadczenia użytkowników w mobile: reklamy, teksty, strony internetowe, komunikaty i wszystko, czego Twoja marka potrzebuje.

Tworzymy treści z myślą o użytkownikach mobilnych
Docieramy skutecznie do użytkowników różnych urządzeń
Oferujemy kampanie SMS
Realizujemy kampanie promocyjne aplikacji

Nanotargeting mobilny

Marketing mobilny oferuje szeroką gamę możliwości interakcji z użytkownikami na bardziej osobistym poziomie. Dzisiaj możemy zwracać się do znacznie bardziej określonych odbiorców, nie tylko ze względu na wiek, płeć i lokalizację, ale także zainteresowania i dane mobilnego przeglądania, a także inne czynniki, które umożliwiają dotarcie do określonego segmentu docelowego w ramach określonego profilu odbiorców.

Dobrze zaprojektowane działania

Jako eksperci w marketingu internetowym, nasze usługi wdrożeniowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jako wiodący profesjonalny zespół marketingu online, możemy zarządzać całą kampanią mobilną, od zarysu strategii, profilowania odbiorców, projektowania i rozwoju kampanii, aż do dostawy i raportowania.

Marketing mobilny

Project item not found!
200+
aktualizacji aplikacji

Nie trać klientów z urządzeń mobilnych. Zaplanuj skuteczne kampanie, przygotuj swoją aplikację lub jeszcze inaczej wykorzystaj mobile w marketingu online.

Napisz nam coś więcej o swojej marce

Dowiedz się ile będzie kosztować mobile dla Twojej marki i co możemy Ci zaoferować.

Patryk Tarachoń
Wsparcie Bloga I Porady Dla Blogerów
Dzięki poradom i wskazówkom Moniki mój blog Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów stał się dużo lepszym miejscem. Dziękuję raz jeszcze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?