Mobile Marketing Services

Marketing mobilny

Docieraj do swoich klientów wszędzie, gdzie są przy pomocy ich urządzeń mobilnych.

Ogromna rzesza użytkowników konsumuje treści w sieci przy pomocy urządzeń mobilnych. Czy Twoja strona www jest zoptymalizowana pod komórki? Czy Twoje treści w social media są łatwe do przyswojenia przez użytkownika tabletu? Czy wiesz jak wykorzystać mobilność Twoich klientów?

Dzięki dotarciu do użytkowników mobilnych masz możliwość komunikowania się z ludźmi przez cały czas, nie tylko wtedy, kiedy są przy komputerach, ale w dowolnym momencie ich dnia, a także dowolnej lokalizacji. Angażuj ich swoimi produktami czy usługami, zapraszaj, jeśli są niedaleko Twojej lokalizacji, wykorzystuj wszystkie wyjątkowe funkcje tabletów i komórek od GPS, przez robienie zdjęć, a na rozszerzonej rzeczywistości kończąc.

Pomożemy Ci zoptymalizować Twoją stronę www pod urządzenia mobilne, doradzimy jak lepiej docierać z komunikatami przez social media oraz pomożemy jak najlepiej wykorzystać te kanały komunikacji, które już masz, aby nie tracić leadów z komórek. 

Jak możesz wykorzystać komórki i tablet w swojej strategii komunikacji lub sprzedaży?

Projektowanie Mobile first

Umożliwiaj nie tylko przeglądanie treści na urządzeniach mobilnych, ale zadbaj również o formularze, interakcje i kluczowe aspekty Twoich stron.

Targetowanie

Targetuj swoje działania na starannie wyselekcjonowaną grupę klientów lub potencjalnych leadów.

Interakcje

Skorzystaj z możliwości angażowania ludzi przez komunikację, aplikacje albo powiadomienia push.

Realizacje

Wszystkie

Twój projekt, nasza głowa

Opowiedz o tym co robisz, a my zaproponujemy jak możemy Ci pomóc

Porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Ci wdrożyć marketing mobilny do Twojej strategii.

Inni o nas

Wszystkie