plan cul gratuit - plan cul lille - voyance gratuite tarot

Promocja lokalnych biznesów

Będziemy promować Twój biznes, aby więcej klientów przychodziło do Twych drzwi

Kompletna analiza marki w sieci

Promocja lokalnego biznesu zwiększa widoczność Twojej firmy w sieci wśród pobliskich klientów. Jeśli prowadzisz lokalną firmę, potrzebujesz geograficznie istotnego ruchu do swojej witryny i punktu poprzez specjalnie ukierunkowane lokalne rankingi, reklamy lokalne i działania wspierające, które rozpopularyzują Twoją firmę w celu dotarcia do grupy demograficznej docelowego klienta na twoim rynku.

Sprawdzone taktyki promocji lokali
Przyciągnij klientów pod Twoje drzwi
Promocja w specyficznej geolokalizacji
Nanotargeting nie tylko po lokalizacji

Daj się znaleźć klientom

Nasza agencja oferuje geolokalizacyjną strategię online, specjalnie dostosowaną do Twojej lokalizacji, aby zapewnić wysyłanie odpowiednich zewnętrznych sygnałów lokalizacji (zachęcających do odwiedzenia Ciebie), a także sygnałów na stronie (tagi i słowa kluczowe) i w mediach społecznościowych. Stosujemy strategie marketingowe, które pozwalają budować silniejszą bazę klientów, która pozwala firmie rozwijać się organicznie. Mamy także rozwiązania reklamowe i PPC.

SEO, social media i Twoja firma

Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć wyższą pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania i dawać się znaleźć klientom w okolicy. Regularne sprawdzamy zachowanie okolicznych klientów i sprawdzamy publikowane informacje pod kątem dokładności i lokalności (m.in. dzięki darmowemu targetowaniu postów na Facebooku czy lokalizacji na Instagramie). Tworzymy profile na popularnych platformach internetowych i mediach społecznościowych oraz dostarczamy przydatnych informacji docelowym odbiorcom.

Marketing online lokalny

Project item not found!
130
nowych klientów lokalu

Każdy, kto posiada punkt sprzedaży wie, jak ważne jest przyciąganie klientów lokalnych. Pomożemy rozpromować Twój lokal usługowy czy sklep stacjonarny online.

Napisz nam coś więcej o swojej marce

Dowiedz się ile będzie kosztować lokalna promocja dla Twojej marki i co możemy Ci zaoferować.

Patryk Tarachoń
Wsparcie Bloga I Porady Dla Blogerów
Dzięki poradom i wskazówkom Moniki mój blog Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów stał się dużo lepszym miejscem. Dziękuję raz jeszcze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?