plan cul gratuit - plan cul lille - voyance gratuite tarot

Konsultacje

Usługi w zakresie doradztwa cyfrowego to szerokie spektrum działań, których celem jest odpowiedzenie na najważniejsze dla Twojego biznesu pytania.

Doradztwo cyfrowe

Opracowaliśmy podejście do kształtowania cyfrowych strategii dla naszych klientów, które skutkują zdefiniowaniem priorytetowych, opłacalnych rozwiązań, które zapewniają wymierny zwrot z inwestycji (ROI).

Doradztwo cyfrowe ma na celu określenie ścisłej, cyfrowej strategii, która koncentruje się na prowadzenie kluczowych celów komercyjnych. Podniesienie profilu, zwiększenie przychodów, zwiększenie efektywności, obniżenie kosztów, przeszkolenie pracowników i lepsza komunikacja z klientami to tylko niektóre z priorytetów biznesowych ważnych dla sukcesu każdej firmy. Aby uniknąć wydawania dodatkowych pieniędzy za niewielki zwrot, potrzebujesz kompleksowej, ale skutecznej strategii.

Doradztwo cyfrowe to nieoceniona opcja dla tych, którzy nie chcą całkowicie outsourcować rozwiązań dla swojej firmy. Może pomóc zespołom wewnętrznym w szkoleniu i pomocy rozwojowej, a także w usunięciu niektórych zadań doraźnych.

Rekomendacje, które możesz od razu wdrożyć
Zwiększ skuteczność Twoich działań
Międzynarodowe doświadczenie pracy z wieloma markami
Praktyczna wiedza

Usługi consultingowe

Jesteśmy dumni z naszej głębokiej wiedzy branżowej i doświadczenia w dostarczaniu wiodących cyfrowych i kreatywnych rozwiązań. Zapewniamy naszym klientom przemysłowe, techniczne i kreatywne doświadczenie, które nieprzerwanie zapewnia doskonałe rezultaty, jakich oczekiwali.

Spektrum naszych doświadczeń obejmuje zarówno marki małe, jak i duże. Zarówno te, które dopiero startują na rynku, jak i uznanych graczy obecnych od wielu lat. Firmy lokalne, międzynarodowe korporacje, startupy czy mikrodziałalności. Każde z tych przedsiębiorstw jest inne i wymaga innych rozwiązań, budżetów czy podejścia do rozwiązywanych wyzwań. Wiemy o tym, ponieważ od wielu lat rozwijamy swoje kompetencje w tym obszarze.

Oprócz naszych wyżej wymienionych usług, nasz profesjonalny zespół może również wgląd w swoje firma poprzez profilowanie klientów indywidualnych, śledzenie zachowań klientów i obserwowanie interakcji konsumentów z Twoją marką. Dzięki tym badaniom możemy lepiej zrozumieć, które punkty kontaktowe marki są znaczące dla klientów i jak możemy wpływać na ich wpływ w trakcie „podróży konsumenckiej”.
Możemy świadczyć każde z naszych usług indywidualnie lub w połączeniu z innymi usługami w ramach consultingu.

Skuteczna strategia konsultacji

Aby uzyskać dokładną wiedzę na temat produktu, usług, klientów, potrzeb firmy i / lub celów biznesowych, nasi konsultanci cyfrowi mogą oferować wywiady grupowe z Tobą i członkami Twojego zespołu. Nasi eksperci mogą ocenić wpływ i skuteczność twoich technologii cyfrowych, a nawet zbadać, co robią konkurenci. Nasz zespół może następnie zidentyfikować kluczowe wskaźniki wydajności w celu przeprowadzenia dalszych pomiarów i oceny strategii online w celu osiągnięcia sukcesu. Biorą również udział w kształtowaniu i ustalaniu priorytetów rozwiązań, które zapewnią optymalny wpływ i efektywność w zależności od budżetu, ograniczeń czasowych i zasobów wewnętrznych.

Consulting

Project item not found!
215
udzielonych konsultacji
348
godzin consultingu
529+
wskazówek

Pozwól nam pomóc Ci uzyskać dostęp do Twojej firmy online i rozwijać ją z pasją.

Skontaktuj się z nami, a my stworzymy i dostarczymy dostosowane do potrzeb strategie cyfrowe. Uzyskaj rozwiązania o największym wpływie na firmę.

Napisz nam coś więcej o swojej marce

Dowiedz się ile będzie kosztować doradztwo dla Twojej marki i co możemy Ci zaoferować.

Piotr Jankiewicz
Business Coach
Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Moniką Czaplicką. W bardzo przystępny sposób wyjaśniła mi błędy, które popełniam w prowadzeniu mojego profilu na Linkedin i, dzięki Jej uwagom, po godzinie rozmowy wiem znacznie więcej niż po przeczytaniu niejednego zawiłego artykułu! Bardzo też doceniam przygotowanie Pani Moniki do konsultacji - szczegółowo zapoznała się z moim profilem a podczas naszej sesji była w 100% skupiona na mnie i rozwiązaniach, do których dzięki Jej wsparciu udało się dojść. Już z niecierpliwością czekam na kolejną konsultację i zabieram się do wdrażania Jej cennych uwag!

Co możemy dla Ciebie zrobić?