plan cul gratuit - plan cul lille - voyance gratuite tarot

Ecommerce

Ty zajmij się rozwijaniem biznesu, a my zajmiemy się Twoją sprzedażą!

Zarabiaj na skutecznej sprzedaży produktów

Zadaniem ecommerce jest skuteczne sprzedawanie produktów oferowanych przez sklep. Ale jak to robić, kiedy trudno dotrzeć do naszej grupy docelowej, nie potrafimy się wyróżnić na tle konkurencji, a wiele innych zadań pochłania naszą uwagę i na dobry marketing i sprzedaż nie ma już czasu?

W Wobuzzie to rozumiemy i dlatego oferujemy kompleksową obsługę dla sklepów i firm działających w branży ecommerce.

Nasze strategie kampanii mają na celu zaspokojenie potrzeb naszych klientów i ich sytuacji rynkowej. Świadczymy aktualne usługi Pay Per Click, które obejmują: reklamy płatnego wyszukiwania, reklamy wideo, reklamy displayowe, remarketing PPC i reklamy społecznościowe. Ale to nie wszystko!

Nie samą reklamą człowiek żyje, dlatego zaopiekujemy się Twoimi profilami społecznościowymi, obsługą klienta, stroną www i wszystkim, co będzie potrzebne, żebyś mógł czy mogła zająć się tym, na czym znasz się najlepiej – biznesem.

Pomagamy zoptymalizować Twój sklep
Zwiększymy sprzedaż Twoich produktów
Skuteczne reklamy online
Czytelne raporty efektów

Kampanie nastawione na sprzedaż

Dostarczamy wyniki, które pomagają naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe. Codziennie zarządzamy kontami naszych klientów i monitorujemy ceny ofertowe i budżety, aby zapewnić maksymalizację zwrotu z inwestycji.

Z nami nie zapłacisz więcej niż zarobisz!

Nasze wyjątkowe wyniki wynikają z naszego kompleksowego i dostosowanego do potrzeb klienta podejścia, które obejmuje szczegółowy przegląd działalności naszego klienta i jego aspiracje w zakresie reklamy Pay Per Click, a także przegląd opcji z priorytetową listą zalecanych działań.

E-commerce

Project item not found!
1275% ROI
kampanii odzieżowej
1766% ROI
kampanii biletów
2741% ROI
kampanii warsztatowej

Mamy wystarczające doświadczenie, aby tworzyć skuteczne kampanie w Google AdWords, Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter i YouTube.

Napisz nam coś więcej o swojej marce

Dowiedz się ile będzie kosztować kampania ecommerce dla Twojej marki i co możemy Ci zaoferować.

Piotr Wójcik
iGuru
Potwierdzam kompetencje Wobuzza i bardzo szczerze rekomenduję konsultacje. `{`z optymalizacji email marketingu`}`

Co możemy dla Ciebie zrobić?