A gdyby tak dobrze zarabiać dzięki pracy wykonanej w 15 minut?

Poznaj proste ustawienia kampanii reklamowych, które pomogą Ci w dotarciu z reklamami Facebook, Instagram, Whatsapp oraz w aplikacjach i na portalach do klientów Twojej firmy! Wykorzystasz tę wiedzę też w Google Ads!

Krok po kroku. Ze zdjęciami i wyjaśnieniami na 51 stronach. 15 minut pracy, by ustawić lejek sprzedażowy, który zapewni Ci stały przypływ klientów. Nie musisz wydawać tysięcy złotych. Najprostszą wersję ustawisz za zaledwie 750 zł miesięcznie! To nie żadna sztuczka. To prawidłowe wdrożenie podstawowych zasad marketingu.

Pro tipy. Praktyczne porady przetestowane na setkach kampanii. Odpowiedzi na pytania, które pomogą Ci nie tracić kasy na bezsens:

  • Jak nie zjadać reklamami organicznego ruchu?
  • Jak budować zasięg od zera?
  • Jak zrobić reklamę do osób, które nie otworzyły naszego newslettera?
  • Jak robić reklamy tylko do zainteresowanych osób?
  • Jak FAKTYCZNIE tworzyć reklamy do konkretnych segmentów lejka, a nie do wszystkich potencjalnych klientów?
  • Czy warto robić reklamę dynamiczną?
  • Jak zrobić remarketing, który zapewni Ci ROAS na poziomie 2000%?

Nie musisz być ekspertem. Nie musisz robić skomplikowanych operacji. Kupować dodatkowego oprogramowania. Co więcej – raz ustawisz i tylko od czasu do czasu musisz zaktualizować kreacje, żeby przetesować czy można osiągać lepsze wyniki.

Jak to? Nie trzeba zmieniać kreacji? Nie! Ludzie w lejku przesuwają się dalej – nie widzą ciągle tych samych reklam, więc nie musisz ich odświeżać! Skończ z fatygą odbiorców reklamami.

Co znajdziesz w tym darmowym ebooku?

Sprawdzony lejek

Przetestowany na wielu klientach z branży B2C: od mini firm, przez usługodawców, po wyspecjalizowane organizacje i SAAS. Stały dopływ klientów gwarantowany!

5 etapów

Zasięg – Zaangażowanie – Wpływ – Akcja – Remarketing; to najważniejsze etapy efektywnego lejka sprzedażowego w sieci. Wszystkie omawiam i pokazuje jak ustawić.

ChatGPT

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w służbie Twoich reklam na Facebooku?

Bonus: lojalność

Dodatkowy rozdział ebooka mówi o budowaniu lojalności dzięki reklamom.

Narzędzie

Skracacz linków, UTM – to tylko niektóre z darmowych narzędzi, które polecam, żeby Twój lejek działał jeszcze efektywniej.

15 minut

Z gotowymi rozwiązaniami tylko tyle czasu zajmie Ci wdrożenie tego lejka. Masz wszystko – screeny, budżet i porady. Chcesz więcej? Napisz do mnie.

Przestań tracić pieniądze na samej kampanii sprzedażowej. Stwórz tych 6 kampanii za przynajmniej 750 zł i sprzedawaj cały czas. Postaw na sprawdzone rozwiązanie.