Lejek reklamowy agro
A gdyby tak dobrze zarabiać dzięki pracy wykonanej w 15 minut?

Poznaj proste ustawienia kampanii reklamowych, które pomogą Ci w dotarciu z reklamami Facebook, Instagram, Whatsapp oraz w aplikacjach i na portalach do rolników, branży agro i hodowców. Wykorzystasz też w Google Ads!

Krok po kroku. Ze zdjęciami i wyjaśnieniami na 45 stronach. 15 minut pracy, by ustawić lejek sprzedażowy, który zapewni Ci stały przypływ klientów. Nie musisz wydawać tysięcy złotych. Najprostszą wersję ustawisz za zaledwie 750 zł miesięcznie! To nie żadna sztuczka. To prawidłowe wdrożenie podstawowych zasad marketingu.

Co znajdziesz w tym darmowym ebooku?

Sprawdzony lejek

Przetestowany na wielu klientach z branży agro: ecommerce oraz usługach. Stały dopływ klientów gwarantowany!

5 etapów

Zasięg – Zaangażowanie – Wpływ – Akcja – Remarketing; to najważniejsze etapy efektywnego lejka sprzedażowego w sieci. Wszystkie omawiam i pokazuje jak ustawić.

ChatGPT

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w służbie Twoich reklam na Facebooku?

Bonus: lojalność

Dodatkowy rozdział ebooka mówi o budowaniu lojalności dzięki reklamom.

Narzędzie

Skracacz linków, UTM – to tylko niektóre z darmowych narzędzi, które polecam, żeby Twój lejek działał jeszcze efektywniej.

15 minut

Z gotowymi rozwiązaniami tylko tyle czasu zajmie Ci wdrożenie tego lejka. Masz wszystko – screeny, budżet i porady. Chcesz więcej? Napisz do mnie.

Przestań tracić pieniądze na samej kampanii sprzedażowej. Stwórz tych 6 kampanii za przynajmniej 750 zł i sprzedawaj cały czas. Postaw na sprawdzone rozwiązanie.