Zgrana symfonia

 

CEO

W branży online i social media od 2006 roku. Z wykształcenia socjolożka, pra­cuje w swojej agencji Wobuzz. Pro­wa­dzi fan­page „Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy” oraz bloga czaplicka​.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu.

Jej debiu­tancka książka „Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media” nakła­dem wydaw­nic­twa Helion doczekała się dodruku po kilku miesiącach od pierwszego wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu „Biblii E-biznesu” (nagrodzonej książkowym Oskarem), autorka ebooków (o obsłudze klienta czy „215 pomysłów na posty…”). Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). Mentorka startupów.

W portfolio ma takie marki jak PZU, Empik, Avon, Medicover, dr. Oetker, Łazienki Królewskie, BGŻ BNP Paribas, Provident, Capgemini czy KRPM.

Copywriter

W branży marketingu internetowego rozwija się od ponad 7 lat. Z zawodu – specjalistka ds. marketingu politycznego, z zamiłowania – copywriter, korektor i szkoleniowiec. Od prawie roku współtworzy projekt Google – Internetowe Rewolucje, dzięki któremu miała możliwość przeprowadzić konsultacje marketingowe i doradztwo w wielu firmach na terenie całej Polski. Ogromną radość sprawia jej przekazywanie wiedzy innym ludziom oraz rozwijanie swoich umiejętności w praktyce. Jej ogromnym hobby są… śluby, dlatego każdą wolną chwilę spędza na śledzeniu najświeższych trendów oraz pisaniu zagadek do weselnych escape roomów. Od pewnego czasu wspiera Wobuzza w zakresie “ogarniania” tekstów 😉