Reputation Managment Services

Zarządzanie reputacją

Twoja reputacja pomaga w budowaniu zasięgu, przyciąganiu ambasadorów marki, zwiększa zaufanie do marki, a ostatecznie - wpływa na sprzedaż.

Wśród zadań zarządzania reputacją jest zwiększanie Twojej widoczności w sieci oraz przyciąganie odwiedzających na Twoją stronę www. Można tego dokonywać przez budowanie pozytywnego wizerunku oraz zwiększanie zaufania do marki oraz przez zwalczanie negatywnych wpisów i depozycjonowanie złych treści.

Oferujemy wiele usług z zakresu zarządzania reputacją: monitoring sieci, ePR, zarządzanie negatywnymi komentarzami, promocja w social media, content marketing itd. W ten sposób możemy zarówno dbać o dobry wizerunek marki jak i przeciwdziałać zagrożeniom.

Dzięki bazie mediów i blogerów jesteśmy w stanie dotrzeć z Twoim komunikatem do odpowiedniej grup docelowej czy przy pomoc np. brand journal, press kitów lub po prostu kampanii z influencerami.

Effective Web Development Solutions

Zbieramy opinie o Twojej marce, monitorujemy sieć, oceniamy pojawiające się publikacje. Pozytywnymi dzielimy się dalej, negatywnymi zarządzamy odpowiadając lub kasując. Pilnujemy, żeby negatywne wpisy nie pojawiały się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Przedstawimy raport z Twojego wizerunku. Umożliwiamy porównywanie z innymi markami. Stworzymy nowe treści lub zaplanujemy kampanie zwiększające ilość pozytywnych wzmianek.

Ochrona marki

Monitoring sieci

Zarządzanie kryzysem 

Usuwanie treści

Content marketing

Audyt wizerunku

Pozycjonowanie eksperckie 

Marketing rekomendacji

Projekty

Wszystkie

Zarządzanie reputacją online, niezależnie czy chodzi o Twoją markę osobistą, Twojej firmy czy konkretny produkt, to zespół bardzo istotnych działań zarówno ochronnych jak i dbający o dobry wizerunek. 

Porozmawiajmy o Twojej reputacji

Opowiemy Ci jak możemy Ci pomóc nad nią pracować

Porozmawiajmy o tym, jak mogę pomóc przekierować ruch na Twoją stronę www, zbudować Twój autorytet w sieci i pomóc zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki.

Referencje

Wszystkie