W czym możemy pomóc?

Sprawdź naszą ofertę. Przekonaj się jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes w sieci i social media.

Social Media Marketing

Wykorzystaj moc mediów społecznościowych, aby przyciągnąć nowych klientów, zaangażować obecnych i osiągać swoje cele biznesowe. Komunikuj się przez Facebooka, Twittera, Instagram...

Search Engine Optimization

Sprawdzimy skuteczność SEO on-page oraz zasugerujemy co można zrobić, żeby lepiej pozycjonować się w sieci i pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania Google.

Analityka i monitoring

Możemy monitorować sieć w poszukiwaniu leadów, dla ochrony reputacji czy zrozumienia Twojego otoczenia biznesowego. Analizujemy dane, które pozyskujesz z różnych źródeł, aby jeszcze skuteczniej działać.

Email Marketing

Oszczędzaj czas i pieniądze zamykając swoją sprzedaż poprzez email marketing. Możesz również edukować klientów czy rozpoznawać ich potrzeby. Wykorzystaj marketing automation, aby mieć więcej czasu dla siebie.

Social Selling

Sprzedawaj dzięki mediom społecznościowym zintegrowanym z Twoją kampanią email marketingową oraz np. sklepem online. Wykorzystaj dostępne kanały, by wyszukiwać leady, a potem konwertować odbiorców w Twoich klientów.

Content Marketing

Zaangażuj swoich odbiorców ciekawymi treściami. Edukuj i wskazuj wyróżniki na tle konkurencji. Wypełnij contentem strony www, blog, emaile, swój sklep online, social media itd. Przygotowujemy treści wizualne i tekstowe, a także wideo. Wspieramy działania ePR. 

Promocja lokalnych biznesów

Maksymalizuj zyski swojej firmy wśród lokalnej społeczności.

Reputacja Twojej marki to jeden z największych kapitałów jaki masz. Będziemy monitorować sieć, tworzyć pozytywne treści i chronić przed kryzysami.

W social media chodzi o relacje budujące zaufanie do Twojej marki. Chętnie pomożemy je zbudować w Twoim imieniu i pozyskamy pozytywne opinie na temat Twojej marki.

Nasze działania możemy wesprzeć kampanią reklamową na Facebooku, Instagramie czy w Google. Nie trać pieniędzy na nieskuteczne działania.

Każda firma potrzebuje strony www, która będzie jej wizytówką. Jeśli szukasz landing page, sklepów internetowych albo chcesz poprawić swoją dotychczasową stronę - pomożemy.

Już nie tylko mobile first, ale często mobile only. Internauci konsumują sieć tabletami i komórkami. Czy jesteś na to gotowy?

Na czym Ci zależy?

Możemy pomóc Ci osiągnąć różne efekty. Jeśli nie wiesz czego potrzebujesz, możesz dowiedzieć się co możemy dla Ciebie zrobić na podstawie tego, jakie masz wyznaczone cele biznesowe.

Brand Awarness

Zwiększ widoczność i rozpoznawalność swojej marki.

Sprzedaż

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Pozyskać leady? Usprawnić proces sprzedażowy? Pomożemy.

Zaangażowanie

Angażuj i zachęcaj ludzi do dzielenia się opiniami. Pozyskuj treści generowane przez Twoich klientów.

Obsługa klienta

Skorzystaj z social media i innych kanałów, aby szybciej, lepiej i taniej obsługiwać swoich klientów.

Inspiruj

Wpływaj na swoich klientów, aby wykonywali pożądaną akcję. Przekonuj do swojej marki. Wyróżnij się na tle konkurencji.

Obniżaj koszty

Dzięki wykorzystaniu działań online możesz obniżyć swoje koszty marketingowe. Usprawnij komunikację. Automatyzuj swoje działania.

Nie obiecujemy nierealnych efektów, nie gwarantujemy przyrostów czy sprzedaży. Zapewniamy rzetelne przedstawienie sprawy i egzekwowanie takich działań, które przyniosą najlepsze efekty dla Twojej marki.

Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i niestandardowe rozwiązania. Potrzebujesz czegoś, czego nie mamy w ofercie? Daj znać! Zobaczymy co się da zrobić :)

Co mówią nasi klienci?

Wszystkie rekomendacje

Nasze projekty

Zobacz wszystkie