Web Design Services

Social selling

Nie musisz pozyskiwać nowych klientów - dużo ważniejsze jest pielęgnowanie tych leadów, które masz oraz usprawnienie procesu zamykania sprzedaży dzięki wykorzystaniu działań online.

Twoje działania w sieci powinny przynosić zyski. Dlaczego tak nie jest?

Bardzo często przedsiębiorcy nie wiedzą nawet w jaki sposób sprawdzić efektywność swoich działań w mediach społecznościowych czy sieci. Nie tylko pomożemy zaprojektować system, który pozwoli ocenić skuteczność działań sprzedażowych z kanałów online, ale również zasugerujemy jak zoptymalizować swoje działania pod social selling.

Mierz konwersje

Testy i analizy

Sprawdzone metody 

Możemy przygotować Twoją markę, aby umożliwić jej skuteczny proces sprzedażowy: stworzymy landing page, przeszkolimy pracowników obsługi lub sprzedaży, wskażemy jak tworzyć treści, pomożemy zwiększać konwersję - wszystko co może przydać się, aby proces sprzedaży w sieci przebiegał jak najskuteczniej.

Effective Copyrighting

Pomożemy Ci zorientować się jak w tej chwili Twoje działania wpływają na sprzedaż, obliczymy koszt pozyskania klienta z kanałów społecznościowych, zasugerujemy jak zwiększyć zyski, zmniejszając możliwie koszty. Pomożemy zoptymalizować działania. Zwiększyć konwersję nie zwiększając liczby pozyskiwanych leadów.

Nasze realizacje

Wszystkie

Zacznij zarabiać na swoich działaniach online. 

Korzystamy z różnych narzędzi, aby ocenić skuteczność działań, wskazać obszary do poprawy i zaproponować usprawnienie procesów sprzedażowych.

Czy wiesz kim jest Twoja grupa docelowa? Co robi w sieci? Gdzie można ich znaleźć i najskuteczniej przekonać do siebie? Postaramy Ci się pomóc odpowiedzieć na te pytania.

Potrzebujesz wykorzystać reklamy na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Linkedin itd.) lub Adwords (GDN)? Wskażemy miejsca, gdzie warto się reklamować!

W czym możemy Ci pomóc?

Opowiedz o sobie, a my chętnie wesprzemy.

Zainwestuj w swoją firmę i zacznij osiągać efekty.

Klienci o nas

Wszystkie