Web Design Services

Social recruting

Szukasz dobrych pracowników? Znajdź ich dzięki poleceniom i wykorzystaniu mediów społecznościowych! Social media pozwalają trafić do wyjątkowych talentów i zatrzymać je na dłużej.

Employer Branding

Dobry wizerunek marki jako pracodawcy nie tylko ułatwia zatrudnianie talentów, ale zmniejsza szansę, że pracownicy będą uciekali z firmy. Oszczędności związane z pozyskiwaniem nowych pracowników i te wynikające z niskiego poziomu rezygnacji z pracy to dopiero początek korzyści dla marki, postrzeganej jako dobry pracodawca. To także większe efekty biznesowe i marketingowe. Przekonaj się jak to możliwe!

Niezależnie czy szukasz nowego pracownika, chcesz zadbać o obecnych, a może planujesz rozwinąć się w przyszłości, Twoja firma nie może funkcjonować bez pracowników. Pozwól, że pomogę Ci zadbać o markę Ciebie, jako pracodawcy, wesprę w social recrutingu lub będę działała z Twoim zespołem HR.

Effective Web Development Solutions

Employer branding w sieci to działania, które powinna robić każda marka, która nie chce stanąć w niedługim czasie przed wyzwaniem braku pracowników.

Znajdź brakujący puzzelek

Pozyskanie odpowiedniego pracownika do firmy to jak dopasowywanie puzzla do układanki. Trzeba uwzględnić wiele aspektów, aby się udało.

Silny wizerunek pracodawcy

Coraz trudniej pozyskać dobrych pracowników. W branżach takich jak social media czy programowanie już dziś brakuje ekspertów na rynku pracy. W wielu innych zawodach również pojawiają się braki kadrowe. Nie martw się o zapełnienie stanowisk pracy, dzięki silnej i dobrej marce pracodawcy.

Effective Web Development Solutions

Określimy cele, przygotujemy treść, zbudujemy markę, dotrzemy do odpowiednich osób, zmierzymy efekty.

Realizacje

Wszystkie

Dowiedz się więcej

Napisz nam coś więcej o swojej marce

Porozmawiajmy jak popracować nad Twoją marką pracodawcy!

Rekomendacje

Wszystkie