Web Development Services

Social Media Marketing

Zwiększaj zasięg swojej firmy, buduj zaangażowanie z potencjalnymi klientami, wpływaj na swoje leady, aby sprzedawać.

Jako agencja social media specjalizujemy się w komunikacji przez te media z Twoimi potencjalnymi klientami, obecnymi konsumentami, mediami oraz wszystkimi innymi grupami, które mogą być dla Ciebie ważne. Pozwól nam sobie pomóc w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych.

Wśród naszych usług jest tworzenie strategii social media, prowadzenie profilu, analizy i audyty, optymalizacja działań, monitoring sieci i reputacji, prowadzenie poszczególnych działań, np. konkursów czy kampanii, tworzenie treści (w tym graficznych i wideo). Nawiązujemy relacje z bloggerami, znajdujemy influencerów, rozmawiamy z dziennikarzami. Możemy wspierać się reklamami lub próbować tworzyć kampanię wirusową. Wszystko po to, żeby Twoja marka odniosła sukces w sieci.

 

Monitoring marki

Monitorujemy reputację Twojej marki w sieci i sugerujemy jak zadbać o wizerunek zwiększając liczbę pozytywnych wzmianek lub zmniejszając szanse na kryzys.

Konkursy

Organizujemy konkursy w mediach społecznościowych. Dbamy o to, żeby nie naruszać regulaminu czy polskiego prawa. Zadbamy o zaangażowanie Twoich klientów.

Obsługa kanałów

Prowadzimy kanały social media. Planujemy posty, tworzymy potrzebne materiały, odpowiadamy na komentarze, moderujemy i animujemy.

Analiza i optymalizacja

Pomożemy wskazać obszary do poprawy, zasugerujemy co warto robić, aby optymalizować sobie pracę i doradzimy jak skutecznie prowadzić komunikację.

 

Referencje

Wszystkie

Opowiedz nam o swojej firmie

A my podpowiemy jak możemy Ci pomóc.