Pay Per Click Management

Reklamy

Facebook Ads, Adwords, Google Display Network (GDN), reklamy na Linkedin, Twitterze... czy wiesz gdzie się reklamować i jak osiągać efekty?

Nasze kampanie reklamowe nakierowane są na osiąganie efektów. Powiedz nam co mamy dla Ciebie zrobić, a my wybierzemy kanał, określimy budżet i przygotujemy kreacje.

Codziennie optymalizujemy ceny reklam, tworzymy nowe kreacje, analizujemy w jaki sposób przynosić jeszcze lepsze efekty. Naszym zadaniem jest dostarczać jak najlepsze wyniki za jak najniższą cenę.

Płatne wyniki wyszukiwania

Płać za kliknięcia, które przyniosą Ci jak najwięcej konwersji. Pomożemy znaleźć odpowiednie słowa kluczowe, zoptymalizować reklamy i dobrać budżet, aby Twoje Adwordsy wyświetlały się Twoim potencjalnym klientom.

Remarketing

Przygotowujemy kampanie remarketingowe zachęcając potencjalnych klientów do zakupu, przypominając o Twoim biznesie i zachęcając do upsellingu.

Reklamy w social mediach

Buduj swój wizerunek marki lub zwiększaj świadomość swoich produktów czy usług przy pomocy reklam w mediach społecznościowych. Oczywiście, możemy również pomóc Ci sprzedawać na Facebooku, Twitterze, Linkedinie itd.

Reklamy w formacie display

Tworzymy reklamy display'owe np. do GDN czy kampanii bannerowych. Zarówno statyczne jak i animowane.

Reklamy wideo

Chcesz reklamować się np. na YouTube? Pomożemy Ci stworzyć reklamy wideo: zarówno ze scenariuszami i żywymi aktorami jak i np. explain wideo z animacją.

Nie trać czasu na optymalizowanie reklam. Nie trać pieniędzy, bo nikt nie czuwa nad Twoimi kampaniami. Zleć to nam.

Realizacje

Wszystkie

W czym możemy Ci pomóc?

Opowiedz nam o tym, co jest dla Ciebie ważne, a my powiemy co możemy dla Ciebie zrobić

Porozmawiajmy o tym, jak wykorzystać reklamy dla Twojego biznesu.

Referencje

Wszystkie