Referencje

Jesteśmy dumni z naszej pracy. Oferujemy obsługę nie tylko w godzinach od 9 do 17, mamy przyjazne relacje od lat z partnerami biznesowymi, a na potwierdzenie mamy liczne referencje od naszych zadowolonych klientów.
W imieniu agencji Personal PR, organizatora konferencji Social Media Convent, pragniemy serdecznie podziękować za zaangażowanie w projekt i wystąpienie na naszym wydarzeniu. Przeprowadzony wykład „Jak się nie dać trollom?” spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników i został bardzo pozytywnie oceniony zarówno pod względem merytorycznym, jak i sposobu zaprezentowania materiału. Cenimy ekspercką wiedzę, którą podzieliła się Pani z uczestnikami i umiejętność przedstawienia skomplikowanego tematu w przystępny i ciekawy sposób. Doceniamy również wkład w przygotowanie wizualne prezentacji i zastosowanie aplikacji Prezi, co w dużej mierze przyczyniło się do zwiększenia atrakcyjności całego wystąpienia. Cieszymy się, że miałyśmy okazję współtworzyć szkolenie ze specjalistą o bogatym doświadczeniu i dużej znajomości tematyki nowych mediów.Jesteśmy przekonane, że przekazana przez Panią wiedza zostanie wykorzystana przez uczestników konferencji i wesprze prowadzone przez nich działania komunikacyjne za pośrednictwem mediów społecznościowych. Współpraca z Panią była dla nas prawdziwą przyjemnością. Dziękując za udział w Social Media Convent, liczymy na dalszą owocną współpracę. Z poważaniem Karolina Janik i Marta Laskowska
Karolina Janik i Marta Laskowska
Personal PR
Potwierdzam kompetencje Wobuzza i bardzo szczerze rekomenduje konsultacje :)
Piotr Wójcik
iGuru
Pani Monika Czaplicka prowadzi 4 godzinne zajęcia z zarządzania kryzysami w social media w ramach zajęć School of New Media. Jej warsztaty prezentowane w Prezi są czytelne, łatwe w odbiorze i pomagają uczestnikom skupić się na najważniejszych treściach. O skuteczności umiejętności szkoleniowych świadczy wysoka ocena zajęć przez uczestników – średnia 4,5 na 5 możliwych punktów. Możemy polecić Panią Monikę jako skutecznego szkoleniowca i dobrego twórcę prezentacji. Anna Mościcka-Miodek, Michał Sławiński, Dawid Pacha
Anna Mościcka-Miodek, Michał Sławiński, Dawid Pacha
School of New Media
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkolenia, jakie przygotowała dla nas Monika Czaplicka. Ogromna dawka wiedzy w bardzo przystępnej, momentami żartobliwej formie pozwoliła na sprawne przyswojenie nowej dawki wiedzy przez uczestników szkolenia. Co ważniejsze, jego efekty zauważyliśmy niemal od razu w codziennej pracy przy obsłudze naszych klientów w sieci. Bardzo polecam tego typu szkolenia. Agata Lipiec
Agata Lipiec
PZU
Wybrałem się na szkolenie Moniki Czaplickiej z dwóch powodów,  po pierwsze interesuje się social media, a po drugie chciałem poznać Monikę.  Szkolenie było bardzo fajne. Dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy na temat radzenia sobie z kryzysami w mediach społecznościowych, a przede wszystkim jak przygotować się na kryzys, który może zawsze nadejść.  Warto było wziąć udział w szkoleniu dla takiej wiedzy!
UMCS
uczestnik szkolenia na UMCS
Z Moniką pracowałam nie raz. Zarówno podczas organizacji konferencji Marketing Day jak i See Bloggers odnalazłyśmy wspólny temat do rozmowy. Monika potrafi dostosować treść prezentacji do potrzeb grupy docelowej i w przyjemny, naturalny dla niej sposób rozluźnić atmosferę na sali bez szkody dla merytoryki. Tak lubię!
Viola Urban
Monika jest wysokiej klasy profesjonalistką, z którą miałam okazję pracować niejednokrotnie - zarówno w zakresie kampanii social-mediowych, jak i szkoleń. Jest nie tylko doskonale przygotowana merytorycznie, ale też zaangażowana w każdy realizowany projekt. Jako mówca, przyciąga słuchaczy energią i zapałem. Serdecznie polecam współpracę z Moniką.
Ewa Struzik
Personal Branding Polska
Monika jest jednym z najbardziej kompetentnych ekspertów zajmujących się mediami społecznościowych jakich spotkałem. Otwarta, pomocna i bardzo profesjonalna. Monika potrafi łączyć kreatywność ze skutecznością. Jej wieloletnie doświadczenie i wyczucie zmiany trendów w komunikacji w mediach społecznościowych są zawsze bezbłędne. Polecam usługi Wobuzza.
Grzegorz Miecznikowski
Prowly
Fantastyczna osoba i specjalistka, która nawet najbardziej skomplikowaną rzecz potrafi świetnie wyjaśnić. Doskonały szkoleniowiec. Rzetelna firma. Doskonały kontakt - żaden mail nie zostaje bez odpowiedzi. Dziękuję za współpracę przy BlogUpdate oraz wiedzę, którą się podzieliłaś z blogerami na blogu Blox.pl.
Agnieszka Durska
Blox.pl
Monika jest jednym z najlepszych specjalistów od social media w Polsce. Profesjonalizm, kreatywność, elastyczność a przede wszystkim skuteczność - to kluczowe jej cechy. Zawsze na czasie, a nawet i przed (wyprzedza trendy). serdecznie polecam.
Grzegorz Konkel
Brian Tracy International
I've worked with Monika for several years now - since her work for the LGBTQ community. She's always devoted to the topic she's working on and provides to be an outstanding source of knowlegde on the topics she's devoted to. Her workshops and lectures can be an 8-hour long but it feels like 30 minutes - she knows how to catch her audience interest. All in all - one of the best person to work with to!
Joanna Frota Kurkowska
Skullcatcher.com
Z wielką przyjemnością rekomenduję współpracę z Moniką. Monika to profesjonalistka w każdym calu. Jej szkolenia są świetnie przygotowane, interesujące, angażujące uczestników. Na pewno spotkamy się jeszcze przy kolejnych projektach!
Aleksandra Ladachowska
INFINITY PR&MarComm
Miałam przyjemność uczestniczyć w Twojej prelekcji wczoraj! Przyznam, że po raz pierwszy widziałam Cię w "akcji" i jestem mega pod wrażeniem, bez cienia wazeliny :) Charyzma to była i będzie podstawa - zawsze! Gratuluję wystąpienia.
Emilia Łosiewicz
Projekt77
Wszechstronna wiedza, elokwencja i humor w kontakcie z klientem to rzadko spotykana mieszanka. We współpracy z Moniką to nietykalny standard. Gdyby Zuckenberg miał siostrę od social media byłaby nią bez wątpienia "wobuzująca Czaplicka
Wojciech Trochimowicz
właściciel czasrodzica.pl
Agencja MyPlace Sp. z o.o. miała przyjemność współpracować z Moniką Czaplicką przy realizacji kilku różnych projektów dla banku BGŻ BNP Paribas. Wyróżniki Moniki to m.in. kreatywność, nieszablonowe podejście do prezentowanych tematów, duża wiedza merytoryczna, znajomość wielu zagadnień około marketingowych. Przeprowadzone prelekcje wpływały każdorazowo pozytywnie na ocenę poszczególnych wydarzeń zarówno ze strony osób reprezentujących bank, jak i uczestników spotkań. Jako organizator eventów polecamy współpracę z Moniką – jej wystąpienia z pewnością zostaną zauważone, docenione i zapamiętane przez każde audytorium.
Krzysztof Troć
Production Director