Local Seach Optimization Services

Promuj swój lokalny biznes

Twoi klienci najczęściej mieszkają w pobliżu Twojego biznesu. Zaproś ich do siebie!

Kluczem do promocji lokalnego biznesu jest pozyskiwanie leadów z określonego obszaru geograficznego. Jest to o tyle trudne, że łatwo jest generować dowolne lajki, leady czy odwiedzających, ale skąd wiadomo, że to nasi potencjalni klienci? W tym tkwi cała sztuka.

Wykorzystywanie Google maps i biznesów lokalnych, reklam geolokalizacyjnych na Facebooku i Adwords, kampanie skierowane do pobliskich mieszkańców - to tylko niektóre przykłady narzędzi, które można wykorzystać, aby zainteresować lokalnych mieszkańców Twoim biznesem.

Poświęcamy dużo na zrozumienie grup docelowej, odkrycie gdzie i jakie treści konsumują, a na koniec przyciągnięcie ich do strony www lub profili w mediach społecznościowych tak, aby konwertowali lub dokonywali pożądanych akcji.

Effective Local SEO Solutions

Optymalizujemy działania nie tylko dla użytkowników komputerów, ale również urządzeń mobilnych, takich jak komórki czy tablety. Staramy się docierać do Twoich klientów w różnych momentach ich dnia.

Aktualizujemy treści i informacje o Twoim biznesie nie tylko w mapie Google, ale również w katalogach i na innych portalach, dzięki czemu otrzymujesz mniej zapytań o podstawowe informacje, masz mniej pracy, a ludzie są bardziej zadowoleni. 

Effective Web Development Solutions

Portfolio

Wszystkie

Opowiedz nam o swoim biznesie

Chętnie zaangażujemy się by pomóc go rozwijać

Wyprzedź swoją konkurencję korzystając z dobrej promocji w sieci.

Referencje

Wszystkie