Email Marketing

Email Marketing

Zamykaj swój proces sprzedaży, angażuj użytkowników, segmentuj swoich klientów. Wykorzystuj skuteczne kampanie email marketingowe.

Dzięki email marketingowi możesz być w stałym kontakcie ze swoimi klientami, przedstawiać im interesujące oferty, informować o ważnych sprawach czy zachęcać do dokonywania różnych akcji. Kluczem do sukcesu jest dobra baza oraz skuteczna segmenacja klientów.

Jeśli wydaje Ci się, że email marketing to przeżytek, to jesteś w błędzie. Newslettery mają wysokie ROI (zwrot z inwestycji), budują relacje, są bardzo łatwe do dostosowania do potrzeb. Personalizacja, segmentacja i dobre targetowanie - to cechy dzisiejszego email marketingu, który zwiększa świadomość marki i generuje konwersje.

Wykorzystujemy różne narzędzia i strategie, aby osiągać jak najlepsze wyniki. 

 

Strategia działań

Nasze działania oparte są o przemyślaną strategię. Nic nie dzieje się przypadkiem.

Kampanie Email Marketingowe

Planujemy, tworzymy i przeprowadzamy kampanie email marketingowe. Wszystko, aby osiągnąć efekty dobre dla Twojego biznesu.

Tworzenie szablonów newsletterów

Zadaniem dobrze zaprojektowanego szablonu jest nie tylko wyglądać, ale również ułatwiać konwersję oraz zwiększać szansę dotarcia do skrzynki.

Analityka

Żadne działania nie mają sensu, jeśli nie analizuje się ich efektów, nie optymalizuje i nie wyciąga wniosków. Raporty z działań są niezbędne.

Przekonaj się jak wykorzystać skutecznie email marketing do osiągania Twoich celów biznesowych.

Realizacje

Zobacz wszystkie
 

Potrzebujesz kampanii email marketingowej?

Opowiedz nam o tym, pomożemy

Tworzymy spersonalizowane emaile, które dostarczają Twoją wiadomość do odpowiednio zsegmentowanych odbiorców.

Opinie

Wszystkie