Content Marketing Strategy

Content Marketing

Treści wypełniają strony, blogi, profile w social media, Twoje maile i wiele innych przestrzeni. Czy Twój content marketing pomaga Ci osiągać wyznaczone cele?

Zadaniem content marketingu jest edukowanie klientów, wskazywanie wyróżników marki, inspirowanie zaangażowania. Wymaga to znajomości tematu, umiejętności korzystania z odpowiednich narzędzi, między innymi graficznych czy tych, które sugerują słowa kluczowe. Nie każda treść się nadaje do każdego kanału czy danego typu klientów.

Oprócz zadań sprzedażowych, content marketing może być źródłem cennych informacji dla klientów, a do tego bardzo często jest chętnie szerowalny. Dzięki wykorzystaniu treści można pracować nad swoim wizerunkiem czy reputacją. Każda marka powinna dbać o materiały wizualne i tekstowe, którymi dzieli się ze swoimi odbiorcami. Wobuzz może pomóc dobrać stosowne treści do celu i gruby odbiorczej.

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, przekonać klientów do zakupu lub stworzyć treści, które będą wirusowo roznosiły się po sieci? Wobuzz Ci pomoże!

Wiadomości branżowe

Wiadomości z Twojej branży. Edukacyjne, informacyjne lub dla rozrywki Twoich czytelników. Angażuj w swoje media, bloga, buduj reputację lub by pozyskać wiarygodność.

Case Studies

Chcesz przedstawić swoje wyniki? Pochwalić się osiągnięciami? Zbuduj zaufanie do Twojej marki przy pomocy raportów, case study lub ciewawych przykładów. Pokaż swoje projekty przez pryzmat osiągniętych wyników.

Strategia content marketingu

Analiza potrzeb, określenie grupy docelowej i stworzenie strategii content marketingowej. Warto wiedzieć jak mierzyć efekty swoich działań, gdzie je wykonywać i do kogo.

Komentarze, wywiady

Chcesz być postrzegany jako ekspert w branży? Twórz komentarze lub udzielaj wywiadów. Wobuzz pomoże Ci znaleźć odpowiednie miejsca do publikacji, dziennikarzy oraz zwiększy zasięg takich treści.

Press Releases

e-PR, czyli public relations w sieci nadal korzysta z materiałów promocyjnych, presse release czy press kitów. Możesz w ten sposób zwiększyć swoją widoczność, przyciągnąć nowe osoby na Twoją stronę www lub po prostu zwiększyć zasięg. Oprócz stworzenia treści pomożemy znaleźć odpowiednie miejsce do publikacji i dystrybucji treści.

White Papers

Promuj się tworząc ebooki, white papers, raporty, infografiki czy inne materiały pełne wiedzy i wartościowych informacji. Umocnij swoją pozycję w branży oraz zaangażuj swoich klientów wokół tych treści.

Blog

Prowadzenie bloga - firmowego czy związanego z jakimś tematem - jest zajęciem bardzo praco- i czasochłonnym. Pozwól, że Ci pomogę sugerując tematy, pisząc wpisy czy promując Twoje treści.

Infografiki

Wiele osób preferuje konsumowanie treści wizualnych. Infografiki to prosty sposób na przekazanie istotnych informacji w przyjaznej formie. Mogą być w wersji statycznej, jako zdjęcie lub interaktywnej np. do zagnieżdżenia na stronie www.

Treści na stronę/email

Twoje strony www, sklepy, email marketing i wiele innych przestrzeni w sieci wymagają treści. Pomożemy je przygotować, zaprojektować i wypełnić contentem Twoje materiały. Optymalizujemy pod SEO, doradzamy i skutecznie sprzedajemy.

Nasze projekty

Wszystkie

>600

artykułów

17

Case Studies

1500

odwiedzających codziennie

55

materiałów

Content marketing jest narzędziem wspierającym działanie wszystkich działań marketingowych w sieci od bloga i stronę www, przez email marketing, social media, SEO, SEM, aż po treści wizualne, a nawet wideo. Czy Twoje treści pomagają Ci osiągać Twoje cele biznesowe?

Effective Copyrighting

Skorzystaj z naszych usług, aby uzyskać content marketing dostosowany do Twojego celu biznesowego oraz grupy odbiorczej. Osiągaj założone wyniki, pozycjonuj się w Google, pozyskuj klientów, edukuj klientów.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Chętnie wyjaśnimy, jak możemy Ci pomóc

Opowiedz nam o swoim biznesie i o problemach, które masz, a my zaproponujemy rozwiązanie.

Referencje

Wszystkie