Web Design Services

Analiza i audyt

Każdy biznes potrzebuje danych, na bazie, których podejmuje decyzje. Czy Ty je gromadzisz i, co ważniejsze, czy umiesz je interpretować?

Kompletna analiza marki w sieci

Audyt obecności w social media i internecie pozwala określić pozycjonowanie, zidentyfikować główne problemy, wskazać przestrzenie do optymalizacji, a przede wszystkim zrozumieć umiejscowienie marki w otoczeniu biznesowym i umysłach klientów.

Skuteczny audyt marki powinien zidentyfikować potencjalne i realne przeszkody stojące na drodze marki do osiągania wyznaczonych celów biznesowych. Wnikliwa analiza pozwoli w prosty sposób wskazać obszary wymagające optymalizacji działań czy nawet całkowitej zmiany podejścia. Na bazie takiego bilansu można w prosty sposób przygotować strategię marki czy zaplanować działania dla swojego biznesu. Skuteczna weryfikacja postawionych celów pozwoli wskazać nowe obszary do eksploracji lub potrzebę pogłębienia działań w danym kierunku.

Effective Web Development Solutions

Dobry audyt to ciężka praca zarówno intelektualna, jak i umiejętność wykorzystania odpowiednich narzędzi, pozwalających na gromadzenie danych. Pozyskane informacje trzeba umieć zinterpretować i wyciągnąć wnioski, a także wskazać rekomendacje kolejnych korków, wartych podjęcia. O wartości takiego raportu świadczy również fakt, że jego zawartość jest jasna i zrozumiała również dla laików.

Rekomendacje, które możesz od razu wdrożyć

Nasz audyt składa się z jasnych i wyczerpujących informacji, dzięki czemu możesz od razu zacząć optymalizować swoje działania lub wdrażać potrzebne zmiany. W razie wątpliwości - wszystko wyjaśnimy.

Zwiększ skuteczność Twoich działań

Spojrzenie kogoś z zewnątrz umożliwia nabranie dystansu do podejmowanych działań i znalezienie przestrzeni, gdzie można jeszcze wydajniej egzekwować swoją strategię biznesową. Optymalizacja może obejmować zarówno rezygnowanie z nieskutecznych realizacji, obniżanie kosztów lub zwiększanie efektów.

Effective Web Development Solutions

Kompleksowy audyt marki obejmuje analizę obecności w social media, SEO, monitoring sieci, określenie wpływowiczów, badanie UX oraz wszystkie niezbędne elementy, aby wyciągnąć wnioski niezbędne do optymalizacji działań online.

Realizacje

Wszystkie

Dowiedz się więcej

Napisz nam coś więcej o swojej marce

Dowiedz się ile będzie kosztować audyt dla Twojej marki i co możemy Ci zaoferować.

Rekomendacje

Wszystkie